Në hotelin tonë do të gjeni dhoma komode, me shërbim dhome dhe pamje nga deti. Sjellim përherë më të mirën për ju, me një staf të kualifikuar dhe të disponueshëm 24 orë. Qendrim të mbarë në 

VISAD

OFROJMË

  • Ajër i kondicionuar
  • Minibar
  • Frigorifer
  • Pamje nga deti
  • Kanale satelitore dhe kabllore
  • Tualet privat
  • WiFi falas