Mirësevini në

Hotel Visad

Hotel Visad, Sarandë, Ka filluar sezoni turistik 2018, me lulezimin e luleve, melodinë e valëve të detit, ngrohtesinë e plazhit dhe mikepritjes së stafit! Ju mirëpresim me ofertën e pranverës me 50% ulje!!

Hotel “Visad”, Sarandë, është ndërtuar në vitin 2005 në një nga gjiret më të bukura që krijon deti Jon në zonën më turistike të Sarandës. Ka fushëpamje të lirë që lejon soditje të mrekullueshme të qytetit të Sarandës dhe Ishullit të Korfuzit.

PAMJE NGA DETI

Peisazh fantastik me pamje nga deti për pushime relaksuese dhe të paharrueshme.

DHOMA KOMODE

Shërbim cilësor dhe i shpejtë në të gjitha dhomat e hotelit tonë.

BAR & RESTORANT

Bar me shumëllojshmëri pijesh dhe restorant me gatime të shijshme.

ATRAKSIONET

AKTIVITETE

TË REJAT

Tek ne do të gjeni

Dhomat e preferuara

Në dhomat e hotelit tonë përveç komoditetit në arredim mund të gjeni dhe lehtësira të tjera si: TV, kondicioner apo frigorifer.

Provoni ushqimet e shijshme në restorantin tonë

Në restorantin Visad, si brenda dhe në verandë, shtrohen tryeza me menu të pasur, me shumëllojshmeri dhe cilësi që u përgjigjen shijeve të klientëve.